Jeszcze jedna niespodzianka w PS Plus na dzisiaj, dla posiadaczy PS5

PS-Plus-Warhammer-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

Choć w PS Plus mamy dzisiaj mnóstwo nowości, to warto wspomnieć o jeszcze jednej niespodziance w postaci świeżutkiego triala dla posiadaczy abonamentu Premium.

Jeśli posiadacie subskrypcję PS Plus w wersji Extra bądź Premium, z pewnością macie dzisiaj co robić. Sony wrzuciło przed chwilą do wspomnianych katalogów usługi aż 13 nowych gier na PS5 i PS4. Pełną listę publikowaliśmy w tej wiadomości. Niestety pojawił się mały problem z pobraniem Resident Evil 3 u niektórych osób, lecz i na to mamy radę i proste rozwiązanie. Zainteresowani niech wskakują do tego newsa. A komu mało grania, albo nie znalazł wśród dzisiejszej porcji nowości czegoś dla siebie, może zadowoli się chociaż trialem z uniwersum Warhammer.

PS Plus Premium z RTS-em opartym na licencji Warhammer. Nowy trial

Mało mamy na konsolach PlayStation strategii w czasie rzeczywistym, a jeszcze mniej tego typu gier można znaleźć w PS Plus. Dlatego cieszy, że do grona wersji próbnych dołączył Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. Trial pozwala pobrać pełną wersję gry, ale ogranicza zabawę czasowo do dwóch godzin. Sprawdzimy go jedynie na PS5.

Gra posiada przyzwoite oceny w PS Store, których średnia wynosi 4.02/5, więc na pewno nie będzie to czas stracony dla fanów wspomnianego uniwersum. Kto zdecyduje się pobrać plik, będzie mógł sprawdzić choćby początek filmowej kampanii, która opowiada historię brutalnego konfliktu pomiędzy czterema frakcjami. Ale gra oferuje również rozbudowany tryb wieloosobowy oraz tryb Niekończący się konflikt dla jednego gracza, w którym prowadzimy armie do bitew pośród proceduralnie generowanych pustkowi. Niestety jesteśmy ograniczeni 2 godzinami rozgrywki, więc wszystkiego nie zdążymy przetestować…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie