PlayStation wygadało na YouTube, że kultowa gra trafi do PS Plus

PS-Plus
Newsy PS4 PS5

Na taką grę czekam w PS Plus! W najnowszym filmiku na kanale PlayStation Access potwierdzono, że Ridge Racer 2 ma trafić do oferty na październik, ale ostatecznie gra została w garażu. Nic straconego.

Ridge Racer 2 to jedna z moich ulubionych gier rerto, jeśli chodzi o wyścigi. Dlatego tym bardziej cieszę się z przypadkowej zapowiedzi, jaką usłyszałem na filmiku brytyjskiego oddziału PlayStation.

To dlaczego nie dali Ridge Racer 2 w PS Plus?

Zacznijmy od tego, że sprawa dotyczy katalogu klasycznych gier, z którego mogą korzystać subskrybenci PS Plus Premium. Wspomniany oddział PlayStation przygotował materiał prezentujący gry na październik. Przedstawiono w nim 7 starszych gier, które rzeczywiście będą udostępnione w październiku. Wspomniano jednak o ósmej, która nie została ostatecznie uwzględniona na liście. Dlaczego?

Widzę to tak, że Ridge Racer 2 miał trafić w tym miesiącu do katalogu klasyków, ale ostatecznie decyzję zmieniono. PlayStation Access przygotował swój materiał przed zmianą decyzji i po prostu nie zadbano o to, by materiał zaktualizować. Takie wpadki się niestety zdarzają. Nieszczęsny błąd daje nam jednak nadzieję, że wyścigi nadjeżdżają do oferty, czego im z całego serca życzę.

Wspomnę jeszcze, że to nie pierwsza wzmianka o RR2 w PS Plus Premium. W kwietniu tytuł zauważono na serwerach PlayStation Network, jeszcze przed uruchomieniem nowej usługi PlayStation Plus.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie