Nowa premiera z PS5 za darmo do sprawdzenia w PS Plus

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Dopiero co swoją premierę na PS5 miała survivalowa gra w otwartym świecie Wizard with a Gun. Tytuł zadebiutował 17 października i już możemy go sprawdzać za darmo w ramach abonamentu PS Plus Premium.

Przed chwilą podawaliśmy Wam pełną listę premier na PS5 tego tygodnia. Spis zawiera 27 nowych gier, w tym przywołane tutaj Wizard with a Gun od Devolver Digital. Poza PlayStation 5, tytuł wylądował również na PC, Nintendo Switch oraz Xbox Series. Już widać, że produkcja jest udana. Na Steam zbiera bardzo pozytywne opinie od graczy. Dlatego cieszy, że możemy pograć trochę w nową grę za darmo w ramach abonamentu PS Plus Premium.

PS Plus Premium z trialem Wizard with a Gun

W PlayStation Store wylądowała wersja próbna Wizard with a Gun. Pozwala ona pobrać grę i pobawić się przy niej przez 2 godziny. Po tym czasie tytuł zostanie zablokowany, lecz jeśli zechcemy go kupić, zachowamy wszystkie postępy.

Wizard With a Gun to sieciowa survivalowa gra w otwartym świecie, w którą możemy grać samotnie lub we współpracy online z innym graczem. Akcja rozgrywa się w magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Warto wspomnieć, że tytuł oferuje losowo generowane biomy, zatem każda rozgrywka przyniesie nam cos nowego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie