Gratka z PS Plus. Sony przedstawiło nową ofertę na tanie gry

PS-Plus-PS-Store
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store ruszyła kolejna duża wyprzedaż gier na PS5 oraz PlayStation 4. Posiadacze PS Plus zyskają dodatkowy rabat nawet do 40 proc.

Sony przedstawia nowe “podwójne rabaty” w PS Store. Przeceniono ponad 2000 gier i dodatków na konsole PS5 i PS4. Dodatkowe zniżki czekają na osoby, które posiadają abonament PS Plus. A powiem więcej, wszystko kupisz jeszcze taniej, gdy odpowiednio przygotujesz się do zakupów.

Drugi rabat z PS Plus, a trzeci z tanim doładowaniem portfela

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym sposobem na zakupy w PS Store są tanie doładowania portfela. Dzięki temu możesz mieć np. 100 zł do wydania na gry w sklepie PlayStation, a realnie zapłacisz 82 zł z groszami. Wystarczy skorzystać z promocji Instant Gaming, zaufanego sklepu oferującego promocje na doładowania:

Zatem najpierw doładujcie konto tanimi kartami, a następnie lećcie na zakupy. No właśnie… gier i dodatków w promocji jest ponad dwa tysiące. Co wybrać? Ułatwiamy sprawę i wybieramy najciekawsze oferty z trwającej wyprzedaży. Poniżej zobaczysz ceny obniżone dla abonentów PS+, lecz pamiętaj, że z tanimi doładowaniami zapłacisz jeszcze mniej niż podajemy na liście.

Te gry warto kupić na wyprzedaży w PS Store

Wszystkie gry z promocji przejrzysz pod tym linkiem, a poniżej wybrane tytuły:

Promocja “podwójne rabaty” będzie trwała przez ponad dwa tygodnie. Na zakupy mamy czas aż do 14 września 2023.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie