Masz ostatnią dobę, żeby odebrać gry z PS Plus

ps plus
Newsy PS4 PS5

Przypominam, że od jutra zaczyna obowiązywać oferta PS Plus listopad 2022. Zatem to najwyższy czas, by dodać do biblioteki gry z października. Później przepadną.

1 listopada nastąpi wymiana gier w ofercie PS Plus Essential. Oznacza to, że dostaniemy do pobrania nowe gry na PS4 i PS5, ale październikowych nie będziemy mogli dodawać już do biblioteki i co za tym idzie, bawić się przy nich w przyszłości.

Zadbaj, by nie stracić okazji na gry z PS Plus

Wystarczy kilka kliknięć, by dodać gry do swojej biblioteki. W październikowej ofercie mamy 3 świetne tytuły, w tym hit z Polski w postaci Superhot. Tak prezentują się wszystkie tytuły, które jeszcze można odbierać:

  • Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5)
  • Injustice 2 (PS4)
  • Superhot (PS4)

1 listopada około południa powyższe gry zostaną wymienione na ofertę PS Plus listopad 2022. A w niej zobaczymy:

  • NiOh 2 (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Jest coś dla fanów souslike (NiOh 2), jest ciekawy indyk w kosmicznych klimatach oraz kolekcja gier LEGO z Harrym Potterem. W niej znajdziemy aż dwie gry: LEGO Harry Potter: Years 1-4 i LEGO Harry Potter: Years 5-7. Zatem, można powiedzieć, że w listopadzie dostajemy nie 3, a 4 produkcje do ogrania. Które zamierzasz pobrać i wypróbować?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie