PS Plus z ofertą na weekend. Zaskoczeni cenami?

PS-Plus-promocja-gry-PS5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tylko przez kilka dni możemy korzystać ze specjalnej akcji skierowanej do posiadaczy abonamentu PS Plus. To weekendowa promocja na gry PS5 i PS4, która przynosi sporo dużych obniżek. A trzeba wspomnieć, że wszystkie ceny możemy dodatkowo sami sobie “zrabatować”.

W PlayStation Store wystartowała Oferta Na Weekend, kierowana wyłącznie do osób opłacających PS Plus. Do 5 marca 2024 roku możemy korzystać z promocji na gry, dodatki czy przepustki sezonowe. Choć lista wszystkich przecenionych produktów to łącznie lekko ponad 100 tytułów, o dziwo znajdziemy tutaj naprawdę ciekawe okazje. Te najbardziej godne uwagi oznaczyliśmy serduszkiem na poniższej liście, gdzie wybraliśmy 29 najciekawszych gier.

Promocje na gry w PS Store

Ze swojej strony polecamy chociażby Mass Effect: Edycję Legendarną, którą teraz można dostać za 59,98 zł zamiast 299,90 zł. Genialne Red Dead Redemption 2 kosztuje z kolei 85,47 zł.

Warto zwrócić uwagę też na Dead Space Remake do kupienia za 139,96 zł (wcześniej 349,90 zł). Na liście jest też coś dla fanów strategii. Otóż wyobraźcie sobie, że Civilization VI kupicie za 25,80 zł! Przeceniony został także najnowszy Mortal Kombat 1, którego teraz kupicie za 203,40 zł (wcześniej 339 zł). Nie graliście jeszcze w Cyberpunk 2077? Produkcja polskiego studia jest teraz dostępna za 125,40 zł.

Wszystkie ceny z listy możesz dodatkowo obniżyć o 10-13%, więc jeśli wybierzesz interesujący tytuł do zakupu, chwilę się wstrzymaj. Najpierw uzupełnij portfel w PS Store tanimi doładowaniami i w ten sposób zrób sobie dodatkowy rabat:

Najlepsze promocje weekendowe na gry. Oferta dla posiadaczy PS Plus

Zobaczcie zatem nasz wybór polecanych tytułów z trwającej promocji. Wyjątkowo okazyjnie możemy kupić kilka gier z uniwersum Star Wars, gdzie płacimy dosłownie kilka lub kilkanaście złotych za dobre tytuły. Kusząco prezentuje się również cena trylogii Mafia, a i dodatek Cyberpunk 2077: Widmo wolności również doczekał się małego rabatu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie