Nowa gra z PS Plus znów nie oferuje bezpłatnej aktualizacji next-gen. Fani są wkurzeni

PS Plus - jakie gry znikną w maju 2023? Mamy długą listę
Newsy PS4 PS5

Jedna gra z PS Plus na marzec 2023 ponownie nie oferuje graczom bezpłatnego ulepszenia do wersji next-gen, a jedynie edycję przeznaczoną na PS4.

Oferta PS Plus na marzec 2023 jest wybitnie mocna. Nietrudno znaleźć wśród nowych gier dla posiadaczy abonamentów Extra i Premium istnych perełek. Znajdziemy tu także niektóre skrajnie wysoko oceniane pozycje. Wśród tych ciekawszych tytułów z pewnością jest Dragon Ball Z: Kakarot, czyli produkcja idealna dla fanów uniwersum Dragon Balla. Lepiej jedna, jeżeli ci posiadają wciąż PS4, bo inaczej mogą się rozczarować.

Otóż dostępna już gra w ofercie nie oferuje wydania na PS5 ani nawet możliwości bezpłatnego ulepszenia z edycji PS4. Jest to o tyle ciekawe, że wersja spoza Plusa już od debiutu zachęcała graczy darmową aktualizacją. To już kolejny raz, gdy posiadacze abonamentu muszą obejść się smakiem. Sony ani Bandai Namco na razie nie skomentowali sytuacji. Istnieje szansa na to, iż jest to wyłącznie chwilowy problem, choć z drugiej strony nie byłby niczym nowym.

Inną z nowych gier w ofercie Plusa jest Immortal: Fenyx Rising od Ubisoftu. Ta pozycja, na co warto zwrócić uwagę, nawet w PS Plus oferuje darmowe ulepszenie do edycji PS5. Czemu więc Dragon Ball tego nie ma? No cóż – liczymy, że Sony lub wydawca gry szybko wyjaśnię tę sprawę.

Warto dodać, że nawet jeżeli czujecie się oszukani brakiem wersji PS5 Kakarot, wciąż możecie spędzić czas w innych świetnych grach dostępnych w usłudze. Jedną z nich jest choćby Battlefield 2042, który cieszy się niemal drugą młodością dzięki Plusowi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie