Nowość z PS Plus wykręca druzgoczący wynik. 578-procentowy wzrost zainteresowania

PS-Plus-Battlefield-2042
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jedna z nowych gier w ofercie PS Plus Essential na marzec stała się prawdziwym hitem, jeśli chodzi o wzrost zainteresowania. Kto z Was również ją pobrał?

Od 7 marca mamy dostęp do kolejnych nowości w PS Plus. Oferta Essential na ten miesiąc zawiera trzy bardzo dobre tytuły. Są to Battlefield 2042, Minecraft Dungeons oraz Code Vein. Pierwsza z nich zaskoczyła tym, jak wiele osób nagle po nią sięgnęło.

Promocja na PS Plus. 12 miesięcy abonamentu za 195 zł (kodem można przedłużyć subskrypcję)

Battlefield 2042 to przecież tytuł nienowy i można by się spodziewać, że kto chciał w niego zagrać, dawno to zrobił. Był na to czas od listopada 2021 roku, kiedy to gra miała swoją premierę. Jednak… magia PS+ i gier “za darmo” (czyli bez dodatkowych opłat), robi swoje.

Serwis TrueTrophies podaje, że zainteresowanie Battlefield 2042 wzrosło od 7 marca aż o 578%! Tym samym tytuł wskoczył na liście popularności gier PlayStation z 31. na 5. miejsce. Zostało to wyliczone na podstawie ponad 3 milionów aktywnych kont PSN.

Po tym piku w górę, BF2042 wyprzedził pod względem popularności takie tytuły jak GTA V, Rocket League, Overwatch 2, Apex Legends i Destiny 2.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie