PS Plus marzec 2019 i gry na PS4. Sony ujawnia ofertę [Aktualizacja]

PS Plus marzec 2019 i gry na PS4. Sony ujawnia ofertę [Aktualizacja]
Newsy PS4

W tym miesiącu oczekiwanie na nowe PS+ jest wyjątkowe. PS Plus marzec 2019 będzie bowiem zerwaniem ze starszymi konsolami i od teraz w ofercie znajdziemy jedynie gry na PS4. 

[Aktualizacja]

Sony ujawniło właśnie PS Plus marzec 2019. Gry oraz trailer oferty publikujemy w tej wiadomości.

[Oficjalna wiadomość]

Końcówka każdego miesiąca dla wielu z nas wiąże się z niecierpliwym wypatrywaniem nowych gier, które trafią do PlayStation Plus. Jak wiadomo, począwszy od oferty PS Plus marzec 2019, czekają nas ogromne zmiany. Na liście nie znajdziemy już tytułów dla PlayStation 3 oraz PS Vita. Sony zamierza bowiem skupić się jedynie na PS4.

PS Plus marzec 2019 – kiedy poznamy ofertę?

Warto przypomnieć osobom, które nie są w temacie, że Sony ma swój tradycyjny termin na ujawnianie PS+ na nadchodzący miesiąc. Nową ofertę poznajemy zwyczajowo w ostatnią środę miesiąca około godz. 17:30 czasu polskiego. Lista gier powinna zatem zostać ogłoszona 27 lutego po południu. PS Plus marzec 2019 zacznie natomiast obowiązywać w pierwszy wtorek nowego miesiąca, na który poczekamy aż do 5 marca.

PS Plus marzec 2019 – tylko 2 gry na PS4

Od marca comiesięczna oferta PlayStation Plus to jedynie gry na PS4. W przeszłości otrzymywaliśmy zazwyczaj dwie produkcje na czwóreczkę, lecz oprócz tego mogliśmy pobrać jakiegoś indyka w ramach Cross Buy z PS Vita. Czasem zdarzało się, że w jednym miesiącu posiadacze PS4 pobierali nawet cztery gry w ramach PS Plus (dwie w opcji Cross Buy).

Przedstawiciel Sony powiedział serwisowi Polygon, że od marca miesięczna oferta PlayStation Plus będzie się składać tylko z dwóch darmowych gier na PS4. Abonenci otrzymają zatem mniej gier za takie same pieniądze. Oby spadek ilości nadrobiła jakość gier w PS+.

Liczymy na to, że PS Plus marzec 2019 będzie zawierać jeden mocny tytuł oraz jedną grę niezależną. Dajcie znać, jaki zestaw byłby Waszym wymarzonym!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie