Sony daje w marcu ekstra punkty dla posiadaczy PS Plus

PS-Plus-PS-Stars-punkty
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W marcu posiadacze PS Plus mogą otrzymać aż 100 punktów w programie lojalnościowym Sony. Zasady są proste, wystarczy zagrać w odpowiednią grę dostępną w abonamencie.

Jeśli zapisaliście się do PS Stars i posiadacie abonament PS Plus, możecie wziąć udział w dwóch nowych wyzwaniach na marzec. Po spełnieniu banalnie prostych warunków, na nasze konto wpadnie 100 punktów. A te można z kolei wymieniać choćby na doładowania portfela PSN. Przypominamy, że 625 punktów możemy zamienić na kupon 25PLN do PS Store, a jeśli uzbieramy 2250 punktów, to zgarniemy doładowanie 90PLN. Może się wydawać, że to sporo, lecz jeśli sukcesywnie będziemy wykonywać wyzwania, to w zasadzie za darmo dorobimy się środków w swoim portfelu. Kto z kolei nie chce czekać i musi doładować konto już teraz, może to zrobić taniej korzystając z promocji:

Wyzwania PS Plus na marzec. Łącznie 100 punktów w PS Stars

Pierwsze wyzwanie to kolejna odsłona Must-play this Month. Należy tutaj uruchomić jeden z tytułów dostępnych w PS Plus, który wymieniamy na poniższej liście. I nie chodzi tutaj o “pierwsze uruchomienie”, więc nawet jak graliście we wszystko z listy, to ponowne odpalenie dowolnej gry i tak zapewni Wam 50 punktów PS Stars.

  • Shadow of the Tomb Raider
  • Kena: Bridge of Spirits
  • Control: Ultimate Edition
  • Sea of Stars
  • NieR Replicant ver.1.22474487139…
  • Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Żeby zgarnąć kolejne 50 punkcików, musimy wypróbować dowolną grę z tego miesiąca, jakie otrzymaliśmy w ramach oferty Essential. Do wyboru mamy zatem następujące produkcje:

  • EA Sports F1 23
  • Sifu
  • Hello Neighbor 2
  • Destiny 2 Królowa-Wiedźma

Pamiętajcie, że kampanie dla posiadaczy PS Plus to nie wszystko. Pełną listę aktywnych wyzwań znajdziecie w aplikacji PS Stars. A jeśli jeszcze nie dołączyliście do tego darmowego programu lojalnościowego, możecie się zapisać w każdej chwili na oficjalnej stronie PlayStation.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie