Najnowsza gra w PS Plus dostaje mnóstwo nowości w sporej aktualizacji

PS Plus - nowa gra na maj 2023 dostaje olbrzymią aktualizację
Newsy PS4 PS5

PS Plus na maj 2023 może nie jest aż tak bogate, ale obok Chivalry 2 ciężko przejść obojętnie. Tym bardziej że gra niebawem otrzyma sporo nowości.

Pełną ofertę PS Plus na maj 2023 znajdziecie w tym miejscu. Z góry uprzedzam jednak, iż nie jest jakoś wyjątkowo bogato. Nie oznacza to jednak, że nie warto się tym miesiącem interesować. Jeżeli lubujecie się w tematyce średniowiecza, “memiczne” pojedynki na miecze wydają się dla Was idealnym sposobem na spędzenie nudnego wieczora lub po prostu chcecie powalczyć z innymi graczami przez sieć, czekać na Was będzie Chivalry 2. Wraz z udostępnieniem majowej oferty, do gry trafi nowa aktualizacja.

Dostępna już teraz aktualizacja Raiding Party jeszcze bardziej zwiększa rozmiar i zakres ostatecznego średniowiecznego pola bitwy dzięki zupełnie nowej mapie celów drużynowych “Złupienie Bridgetown”, mieczowi ciężkiej kawalerii, przepustce do kampanii “Raiding Party” i wielu innym dodatkom! Dodatkowo, gracze Chivalry 2 mogą cieszyć się z możliwości połączenia sił z przyjaciółmi bez ograniczeń platformowych dzięki wersji beta bardzo oczekiwanej funkcji Cross Party.

– informują twórcy w notce prasowej

W praktyce oznacza to m.in. zupełnie nową mapę dla 64 graczy, nową broń w postaci ciężkiego miecza kawalerzysty oraz nową przepustkę sezonową, dzięki której odblokujemy sporo dodatkowych elementów wyposażenia i customizacji. Od 19 maja możemy również spodziewać się specjalnej areny przeznaczonej dla pojedynków 1 na 1. Jest to jednak wydarzenie limitowane czasowo. I tak najważniejszą nowością wydaje się dodanie funkcji cross-party, dzięki której zagramy wraz z przyjaciółmi, niezależnie od platformy, na jakiej grają.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie