Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus maj 2020. Nowe gry dzisiaj do pobrania

Oferta PS Plus maj 2020 zostaje udostępniona w PlayStation Store już dzisiaj, zatem pora przypomnieć, jakie gry na PS4 będziemy mogli pobrać.

Przypominamy, że dzisiaj następuje zmiana gier w PlayStation Plus. Żegnamy zatem kwietniowe Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0 witając „zmienników” w postaci Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19. To właśnie te gry znajdziemy w ofercie na ten miesiąc, w PS Plus maj 2020. Żeby pobrać wspomniane produkcje, należy zadbać o aktywny abonament. Obecnie albo płacimy pełną kwotę 240 zł, albo możemy skorzystać z promocji w CD Keys (najlepsza oferta w tej chwili), gdzie 12 miesięcy PS+ na region PL kosztuje 210,99 zł. Oto link:

PS Plus maj 2020 – w końcu coś mniejszego kalibru?

Zauważyliśmy, że jeśli Sony dodaje do Plusa jakieś grube hity, to zazwyczaj są to gry dawno ukończone/sprawdzone przez większość posiadaczy PlayStation 4. Dlatego może i dobrze, że tym razem postawiono na nieco mniejszy kaliber, a zarówno bardzo grywalne tytuły. Dajcie znać, czy skorzystacie z majowej oferty.

PS+ maj 2020 – gry na PS4 – oficjalna oferta

  • Cities: Skylines
  • Farming Simulator 19

Nowe gry będziemy mogli przypisać do swojego konta oraz pobrać od 5 maja, od godzin popołudniowych.

PlayStation Plus maj 2020 – gry na trailerze

Jeśli chcecie przejrzeć listę wszystkich gier w historii usługi PlayStation Plus, zapraszamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się