PS Plus maj 2019 – nowe gry na PS4 dzisiaj do pobrania

Już dzisiaj zacznie obowiązywać oferta PS Plus maj 2019, zatem pora przypomnieć, jakie gry pobierzemy za darmo w ramach abonamentu.

Tradycyjnie w pierwszy wtorek każdego miesiąca, subskrybenci usługi PlayStation Plus mogą liczyć na nowe gry do pobrania. Oferta PS Plus maj 2019 to dwie produkcje na PS4, które co prawda mają swoje lata na karku, lecz nadal mogą dostarczyć wielu godzin dobrej rozrywki.

Na początek kulinarna gra akcji Overcooked, gdzie naszym zadaniem jest ugotowanie bestii zagrażającej Cebulowemu Królestwu. Oprócz zabawy singleplayer, Overcooked oferuje również zmagania multiplayer, gdzie możemy sprawdzić się w rywalizacji lub skosztować kooperacji.

Drugą propozycją w ofercie PS+ na maj jest What Remains of Edith Finch. To z kolei nietypowa gra przygodowa przedstawiająca historię rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton: Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Dajcie znać, czy pobierzecie któryś z tych tytułów. Powinny one pojawić się do pobrania dzisiaj (7 maja) w godzinach popołudniowych.

PS Plus maj 2019 – gry na PS4 – oficjalna oferta

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch

Wraz z pojawieniem się oferty PS Plus na maj, w przeszłość odejdzie oferta kwietniowa. Kto zatem jeszcze nie pobrał gier zeszłego miesiąca, ma na to dosłownie ostatnią chwilę:

  • Conan Exiles
  • The Surge

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: