Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus maj 2019 – nowe gry na PS4 dzisiaj do pobrania

Już dzisiaj zacznie obowiązywać oferta PS Plus maj 2019, zatem pora przypomnieć, jakie gry pobierzemy za darmo w ramach abonamentu.

Tradycyjnie w pierwszy wtorek każdego miesiąca, subskrybenci usługi PlayStation Plus mogą liczyć na nowe gry do pobrania. Oferta PS Plus maj 2019 to dwie produkcje na PS4, które co prawda mają swoje lata na karku, lecz nadal mogą dostarczyć wielu godzin dobrej rozrywki.

Na początek kulinarna gra akcji Overcooked, gdzie naszym zadaniem jest ugotowanie bestii zagrażającej Cebulowemu Królestwu. Oprócz zabawy singleplayer, Overcooked oferuje również zmagania multiplayer, gdzie możemy sprawdzić się w rywalizacji lub skosztować kooperacji.

Drugą propozycją w ofercie PS+ na maj jest What Remains of Edith Finch. To z kolei nietypowa gra przygodowa przedstawiająca historię rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton: Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Dajcie znać, czy pobierzecie któryś z tych tytułów. Powinny one pojawić się do pobrania dzisiaj (7 maja) w godzinach popołudniowych.

PS Plus maj 2019 – gry na PS4 – oficjalna oferta

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch

Wraz z pojawieniem się oferty PS Plus na maj, w przeszłość odejdzie oferta kwietniowa. Kto zatem jeszcze nie pobrał gier zeszłego miesiąca, ma na to dosłownie ostatnią chwilę:

  • Conan Exiles
  • The Surge

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%