PS Plus na luty 2024 ze świetnymi grami, które odejdą z usługi. 10 tytułów

PS-Plus-Resident-Evil-7
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus w lutym pozbędzie się garści porządnych tytułów. Z katalogu Extra odejdą kolejne gry na PS5 i PlayStation 4, zatem przeglądajcie listę i nadrabiajcie zaległości.

PS Plus luty 2024 – nowe informacje o grach

Niestety, wcześniejsze spekulacje o grach opuszczających PS Plus Extra w lutym częściowo się potwierdziły. Na forum Reddit opublikowano screen przedstawiający produkcje, które wkrótce opuszczą wspomniany katalog. Wśród odchodzących tytułów znajdziemy choćby Resident Evil VII, lecz to nie jedyny tytuł, za którym wielu z nas zatęskni. Mamy nadzieję, że Sony da nam w zamian równie wartościowe tytuły. Do ogłoszenia nowych gier jednak sporo czasu, ale spokojnie – tutaj znajdziesz dosłownie wszystko o PS Plus na luty 2024 dla każdego z progów usługi. Treść artykułu na bieżąco aktualizujemy.

Tanie doładowania do PS Store dostępne

Warto również skorzystać z promocji na doładowania PSN, jeśli chcecie przedłużyć lub kupić abonament PS Plus:

Takie gry odejdą w lutym z katalogu PlayStation Plus

Produkcje opuszczające katalog Extra pojawiły się w zakładce „Ostatniej szansy” w PlayStation Store. Screen (do zobaczenia poniżej) został udostępniony przez jednego z użytkowników forum Reddit. Dzięki temu wiemy, że w przyszłym miesiącu stracimy dostęp do takich oto tytułów:

  • Tacoma
  • Resident Evil VII
  • Tekken 7
  • Ace Combat 7
  • Oninaki
  • Lost Sphear
  • I am Setsuna
  • Thomas was alone
  • Hue
  • Lost Words: Beyond the Page
Oto gry, które opuszczą katalog PS Plus Extra w lutym 2024 roku.
Oto gry, które opuszczą katalog PS Plus Extra w lutym 2024 roku.

Pewnie zastanawiacie się, kiedy konkretnie wspomniane gry zostaną usunięte z katalogu Extra usługi PlayStation Plus? Póki co, w PS Store nie znajdziemy przy żadnej z produkcji daty odejścia. Jeśli tylko Sony zaktualizuje karty gier, damy Wam znać. Jednak już teraz można założyć, że mamy czas na ogrywanie wyrzucanych tytułów dokładnie do 20 lutego, godziny 11:00. Wtedy bowiem wejdzie w życie nowa oferta PS Plus i w tym samym czasie Sony usuwa wcześniejsze produkcje.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie