Szykuj 150 GB, łap 37 zł zniżki. To trzeba zrobić, by pobrać gry z oferty PS Plus luty 2023

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Rozpoczynamy weekend, a tuż po nim będziemy mogli pobierać gry z oferty PS Plus luty 2023. No, trzeba spełnić dwa proste i oczywiste warunki.

Oferta PS Plus luty 2023 przyniesie ze sobą aż 4 pozycje do ogrania. Gry będziemy mogli dodawać do swojej biblioteki i pobierać już wkrótce, od 7 dnia miesiąca (najbliższy wtorek). Żeby to zrobić, musisz mieć wystarczającą ilość miejsca na dysku konsoli PlayStation 5 lub PS4. Po drugie, niezbędny jest aktywny abonament. Poniżej znajdziesz link do promocji na przedłużenie / odnowienie Plusa oraz dokładny rozmiar tytułów, które pobierzesz na dysk.

PS Plus Essential w promocji. Oszczędzasz niemal 40 zł

Minęły czasy, kiedy to mogliśmy co chwilę dorwać abonament na rok w okolicach 160 zł. Teraz obniżki poniżej dwóch stówek są rozchwytywane jak ciepłe bułeczki. My proponujemy najtańszą obecnie opcję na przedłużenie lub odnowienie subskrypcji. Zamiast płacić standardowe 240 zł, można nieco taniej, korzystając z promocji w sprawdzonym sklepie CDKeys:

A jeśli masz już aktywny abonament, zobacz, ile miejsca należy przygotować pod tytuły z lutego!

PlayStation Plus luty 2023 – ile miejsca zajmą gry?

Wszystko zliczono i wyjaśniono na tweeterowym koncie PlayStation Game Size:

  • OlliOlli World – PS4: 4.340 GB / PS5: 1.760 GB
  • Evil Dead The Game – PS4: 9.675 GB / PS5: 12.088 GB
  • Mafia Definitive Edition – PS4: 45.332 GB
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] – około 98 GB na PS4 i PS5 / to rozmiar potrzebny do instalacji podstawowej wersji gry (jest darmowa) wraz z dodatkami.

Jak widać, najwięcej miejsca zeżre dodatek do Destiny 2, ponieważ musisz mieć podstawkę, by odpalić DLC. Pozostałe tytuły nie powinny nadwyrężyć naszej cierpliwości przy pobieraniu ze słabszym łączem internetowym.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie