Odbierz 3 gry z PS Plus. To ostatnia doba, by je zdobyć

PS-Plus-Mafia-2
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Mija czas, żeby dodać do swojej biblioteki odchodzące gry na PS5 i PS4 z listopadowej oferty PS Plus. Od jutra pobierzemy nowe tytuły na grudzień.

5 grudnia dostaniemy możliwość pobrania nowych gier z oferty PS Plus Essential. Jednocześnie stracimy szansę, by przypisać do swojego konta tytuły z zeszłego miesiąca. A warto, ponieważ w listopadzie Sony oferowało m.in. Mafia II: Definitive Edition. Zatem jeśli jeszcze nie macie w swojej bibliotece odchodzących gier, czym prędzej wchodźcie pod poniższe linki i dodawajcie je do swojej biblioteki.

Jutro już nie dostaniesz tych gier w PS Plus

Jak wspomniałem, wśród odchodzących tytułów jest wypasiona edycja gry Mafia II. Lecz jak zawsze, w pakiecie Essential znajdują się trzy produkcje. Oto wszystkie:

5 grudnia dokładnie o godzinie 11:00 czasu polskiego powyższe gry znikną z oferty PS Plus. Jednocześnie Sony zaoferuje nową porcję gier, m.in. bardzo dobrze oceniany Powerwash Simulator. Tak prezentuje się pełna lista grudniowych tytułów:

  • Lego 2K Drive (PS4/PS5)
  • Powerwash Simulator (PS4/PS5)
  • Sable (PS5)
Oferta PlayStation Plus na grudzień 2023
Oferta PlayStation Plus na grudzień 2023

Przypomnę jeszcze, że pobierając z grudniowej oferty tytuł Powerwash Simulator, warto zaopatrzyć się również w dwa świetne darmowe dodatki do tego tytułu. Pisaliśmy o nich w tej wiadomości, gdzie znajdziecie również niezbędna linki by je zdobyć.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie