PS Plus listopad 2022. Oferta i gry na PS4 i PS5, data ujawnienia

PS-Plus-listopad-2022
Newsy PS4 PS5

Wkrótce poznamy gry na PS5 i PlayStation 4, które będziemy mogli pobrać w ofercie PS Plus listopad 2022. Jeśli nie wiesz, kiedy lista zostanie ujawniona, pomagamy!

Sony ma w zwyczaju ujawniać nową ofertę PS+ Essential w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Nie musisz biec po kalendarz, żeby sprawdzić, kiedy poznasz PlayStation Plus listopad 2022. O wszystkim przeczytasz poniżej.

PS Plus listopad 2022 – kiedy gry na PS5 i PS4?

Oficjalną listę gier na listopad, dla podstawowego progu Essential usługi, poznamy w środę 26 października. Zazwyczaj Sony publikuje ofertę na blogu PlayStation tuż po godzinie 17:30 wspomnianego dnia. Gry, które wówczas poznamy, będziemy mogli natomiast pobierać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli od 1 listopada. Wymiana oferty na nową następuje około południa.

Póki co, nie pojawiły się żadne przecieki odnośnie tego, jakie gry dostaniemy w PlayStation Plus w listopadzie. Jeśli jakieś się pojawią, na pewno damy Wam znać.

Gry w PlayStation Plus – oferta z października jeszcze dostępna

Zatem, do 1 listopada możesz jeszcze przypisywać do swojej biblioteki gry z oferty PS Plus Essential na październik 2022. Przypominam, że są to naprawdę dobre produkcje:

  • Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5)
  • Injustice 2 (PS4)
  • Superhot (PS4)

Wśród gier na październik mamy więc świetną strzelankę od polskiego studia. Mowa o Superhot, w której czas płynie jedynie wtedy, kiedy sami się poruszamy. Do tego wyścigi Hot Wheels Unleashed oraz bijatyka z superbohaterami. Jest w co grać!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie