4 gry z oferty PS Plus listopad 2022 zajmują łącznie mniej niż nowe God of War Ragnarok

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS4 PS5

1 listopada w samo południe uderzaj do PS Store, żeby odebrać gry na PS4 i PlayStation 5 z oferty PS Plus listopad 2022. Nie musisz przy tym robić wielkiego porządku na dysku konsoli.

Gry z oferty PS Plus listopad 2022 są mało wymagające, jeśli chodzi o to, ile miejsca zajmą na naszym HDD lub SSD ukochanego PlayStation. Zarówno na nowej jak i starej generacji, łączny rozmiar plików jest bardzo zbliżony.

PS Plus listopad 2022 to marne 68 GB

Marne, jeśli popatrzyć na współczesne gry i ich pojemność. Jako przykład niech posłuży wyczekiwany God of War Ragnarok, którego premiera jest zaplanowana na 9 listopada. Na nieszczęście dewelopera oraz graczy, w sieci pojawiły się bardzo szkodliwe treści, które mogą nam zepsuć rozgrywkę. Przestrzegałem przed nimi w tej wiadomości. Wracając do meritum – nowy GoW zajmie na PlayStation 4 aż 106.73 GB, a na PS5 będzie to 83.921 GB. Blado, przy wersji na last-gena, wypada przy tym rozmiar czterech nowych gier z listopadowego PS Plus. Musimy przyjąć lekko ponad 68 GB niezależnie od tego, czy będziemy pobierać gry na nowej, czy też na starej generacji. Wspomniałem o czterech tytułach dlatego, ponieważ pakiet gier LEGO zawiera tak naprawdę dwa tytuły z Harrym Potterem.

Oto dokładne rozmiary gier z nowej oferty PS+:

  • Nioh 2 – PS4: 49.261 GB / PS5: 51.472 GB
  • Heavenly Bodies – PS4: 3.103 GB / PS5: 1.045 GB
  • LEGO Harry Potter Collection (w zestawie 2 gry) – PS4: 16.413 GB

Które z gier na listopad zamierzacie zainstalować na swojej konsoli PlayStation?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie