Gry z PS Plus listopad 2022 ograsz wyjątkowo szybko. Czy gracze znowu żądają niemożliwego?

PS Plus kwiecień 2022 - logo - predykcje
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus listopad 2022 zostanie ujawniona już jutro i zacznie obowiązywać naprawdę szybko, bo od pierwszego dnia nadchodzącego miesiąca. Tymczasem w sieci trwa dyskusja, jakie gry na PS4 i PlayStation 5 zobaczymy na liście.

Nieczęsto się zdarza, że nowe gry w PlayStation Plus można pobrać w pierwszy dzień miesiąca. Kalendarz jednak tak się ułożył, że 26 października poznamy oficjalnie PS Plus listopad 2022, a od 1 listopada będziemy mogli bawić się przy nowych tytułach. Jak co miesiąc, gracze na różnych forach prześcigają się w typowaniu tytułów. Czy tym razem ktoś trafi?

PS Plus listopad 2022 – gry na PS5 i PS4 typowane na Reddit

Najczęściej pojawiającym się życzeniem w wątku na Reddit jest Sekiro: Shadows Die Twice oraz Kena: Bridge of Spirits. Pierwsza gra to przygodówka akcji od studia FromSoftware, które słynie z produkcji dla wymagających graczy. Nie każdemu zatem mogłaby przypaść do gustu. Bardziej przystępna dla większości z pewnością byłaby Kena. Fantastyczna kraina skrywa pełno mroku, ale nie tak hardkorowego jak Seiko. Gra też została wysoko oceniona w recenzjach, zatem ja na pewno byłbym z takiego tytułu zadowolony.

Gracze zastanawiają się również, czy jest szansa w PS+ listopad 2022 otrzymać jakąś starszą część Call of Duty. Sądzą, że być może Sony szykuje np. odsłonę Ghost, bo to dziewięcioletnia już produkcja, lecz przez wielu nadal nieograna.

Z niemożliwych gier wymieniono natomiast The Last of Us Part II. Oczywiście ten tytuł z dużym prawdopodobieństwem wyląduje w ofercie PlayStation Plus, lecz według wielu użytkowników Reddita, musimy na to jeszcze trochę poczekać. Na listopad stawiają naprawdę nieliczni.

A jakich gier Ty oczekujesz w PS+ na listopad?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie