Ostatnia doba, by zgarnąć trzy gry w PS Plus. Dodaj je szybko do swojej biblioteki

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wraz z początkiem sierpnia przejdzie nam koło nosa okazja, by odebrać trzy naprawdę dobre tytuły w ofercie PS Plus Essential.

To ostatni dzień z lipcową ofertą PS Plus. Trzy gry, które możemy obecnie odbierać, zostaną jutro zastąpione przez nową ofertę na sierpień 2023. Warto zatem nie zwlekać i jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, dodać odchodzące tytuły do swojej biblioteki. Żeby to zrobić, musisz mieć aktywna subskrypcję Essential. Jeśli chcesz ją przedłużyć lub kupić w PS Store, najpierw doładuj portfel tanimi kartami:

Te gry już jutro nie będą dostępne w PS Plus

Wymiana oferty PS Plus na nową następuje każdego pierwszego wtorku miesiąca. Zatem tak się składa, że to już jutro, 1 sierpnia. Tego dnia, w godzinach przedpołudniowych, gry z lipca zostaną wycofane i zastąpione tymi na sierpień. Mamy jeszcze szansę, by dodać do biblioteki usuwane tytuły i się nimi cieszyć. A jest czym, ponieważ mamy na liście doskonałą grę Alan Wake Remastered, którą polecam z całego serca. Oprócz niej do zgarnięcia czeka Call of Duty Black Ops Cold War. Tej marki nie trzeba przedstawiać. Na koniec urocza gra niezależna z liskami w roli głównej, czyli Endling – Extinction is Forever.

  • Call of Duty Black Ops Cold War (PS5 | PS4)
  • Alan Wake Remastered (PS5 | PS4)
  • Endling – Extinction is Forever (PS5 | PS4)

A jakie gry czekają na nas w sierpniu? Jutro w życie wchodzi nowa oferta z kolejnymi ciekawymi grami do pobrania. Pełną listę wraz ze zwiastunem prezentowaliśmy w tej wiadomości. Jest jeszcze bonusowa gra w PS+ na sierpień. O niej przeczytacie tutaj.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie