Ujawniono 4. grę w ofercie PS Plus na sierpień. Niespodziewany bonus dla każdego

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od 1 sierpnia będziemy mogli pobrać gry na PS5 i PS4 z oferty PS Plus sierpień 2023. Na dyski naszych konsol wpadną wówczas 3 tytuły, ale w jednym z nich udostępniona zostanie dodatkowa gra!

Jesteście zadowoleni z gier, które zawitają do PS Plus w sierpniu? Zauważyłem, że duża część naszych czytelników szczególnie wypatruje Dreams od Media Molekule. I właśnie ten tytuł zostanie w dniu udostępnienia oferty zaktualizowany przez dewelopera. Będzie to update niezwykle ciekawy, ponieważ wprowadzi do świata Dreams… kolejną grę. Żeby cieszyć się wszystkim, należy posiadać aktywną subskrypcję, którą kupisz w PS Store za około 195 zł, jeśli najpierw doładujesz portfel tańszymi kartami. Wystarczy wybrać z poniższej listy jedną kartę 140PLN i jedną 100PLN. Instant Gaming to zaufane miejsce, więc bez strachu można robić tam zakupy i w ten sposób oszczędzać na Plusie oraz grach dostępnych w PlayStation Store:

Tren zawita w Dreams już 1 sierpnia. Wszystko dostępne w PS Plus

Dreams to ogromna maszyna do robienia własnych gier, choć trzeba poświęcić na to sporo czasu i mieć odpowiednie umiejętności. Tych na pewno nie brakuje dyrektorowi kreatywnemu, który pracuje w Media Molecule. Postanowił on stworzyć swoją “odę do dzieciństwa” właśnie w Dreams. I tak powstał projekt Tren, który pierwszy raz został pokazany w 2021 roku podczas konwentu społeczności DreamsCom.

To bardzo osobista gra dla wszystkich członków zespołu Tren, którzy ciężko pracowali, aby uchwycić uczucie bycia dzieckiem otwierającym nową zabawkę. Mamy nadzieję, że gra napełni cię tym samym duchem zachwytu, jaki wszyscy czuliśmy, gdy zobaczyliśmy ją po raz pierwszy.

PlayStation Blog

Przez ostatnie lata projekt bardzo się rozrósł i teraz zostanie udostępniony światu. Czym jest Tren? Jak podkreśla deweloper, to gra, której celem jest radość z zabawy. A bawić się będziemy drewnianą kolejką na szalonych torach, by wykręcić jak najlepszy czas. Rekordy można pobijać na 95 trasach, więc jest to zdecydowanie wystarczająca liczba. A co ciekawe, można dodatkowo stworzyć własne tory, zatem zabawa przedłuża się o kolejne dziesiątki godzin.

Twórcy dodadzą również nowy zestaw zawierający ponad 550 elementów, którymi możesz się bawić, aby tworzyć własne tory. Te dostępne już w grze, również można edytować. Własne tory bez problemu udostępnimy innym graczom, by mogli się na nich sprawdzić.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie