PS Plus czerwiec 2021

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus lipiec 2020. Sony przedstawia reklamę z 3 nowymi grami

Sony ujawniło kilkanaście godzin temu ofertę PS Plus lipiec 2020, a teraz pochyla się nad nią jeszcze raz, omawiając nadchodzące gry w swoim filmiku.

PlayStation Access wrzuca na YouTube przypominajkę z dopiero co ujawnioną ofertą PS Plus lipiec 2020. Ta jest w pewnym stopniu wyjątkowa, ponieważ zamiast tradycyjnych dwóch gier na PS4, będziemy mogli pobrać w lipcu aż trzy tytuły. Skąd taki gest? Bonusowa gra wylądowała w Plusie z okazji 10-lecia usługi.

PS Plus lipiec 2020 – jakie gry?

Pierwszym tytułem w PS+ lipiec 2020 jest NBA 2K20, czyli wydana w zeszłym roku koszykówka od Visual Concepts i firmy 2K Sports. Gra zebrała dobre recenzje i jak zerkniemy na Metacritic, zobaczymy średnią z 42 ocen na poziomie 78/100. Inna sprawa, jak tytuł przyjęli sami gracze (średnia 1.1/10 na Metcritic), którzy narzekali na przytłaczające mikropłatności.

Druga gra w PlayStation Plus na listopad, to Rise of the Tomb Raider z 2016 roku. Klasa sama w sobie, kto nie ograł tych przygód z panną Croft, ma doskonałą okazję nadrobić zaległości.

Na koniec bonusowa gra Erica. Tak prawdę mówiąc, bardziej to interaktywny film niż gra, no ale wprowadza jakąś tam interakcję, więc umówmy się, że jest to gra. Interakcję prowadzimy natomiast za pomocą aplikacji PlayLink instalowanej na tablecie/smartfonie i polega ona wykonywaniu prostych czynności – wybieramy opcje dialogowe, pomagamy bohaterce przewracać kartki książki itp. Nasze poczynania mają wpływ na przebieg fabuły, prowadząc nas do kilku różnych zakończeń.

Dajcie znać, które gier z lipcowej oferty wpadną na Waszą konsolę!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się