PS Plus logo

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 komentarzy

PS Plus lipiec 2020 może być gorący. 10 rocznica abonamentu

Powoli zbliżamy się do ujawnienia oferty PS Plus lipiec 2020. Ta zostanie przedstawiona dopiero z początkiem nowego miesiąca.

Jakie gry na PS4 dostaniemy w ofercie PS Plus lipiec 2020? Jeśli Sony nie zrobi nam wcześniejszej niespodzianki i poleci schematem, to ujawni wszystko w środę poprzedzającą pierwszy wtorek lipca. Zatem – ujawnienie 1 lipca; dostępność nowych gier do pobrania – od 7 lipca. Oferta może być naprawdę gorąca, ponieważ w przyszłym tygodniu usługa PlayStation Plus obchodzi swoje dziesięciolecie (dzięki Pushsquare). Przypominamy też, gdzie można obecnie kupić abonament PS+ na rok najtaniej. Są to kody na region PL:

PS Plus lipiec 2020 – na jakie gry liczycie?

Ciekawe, czy Sony rzeczywiście potraktuje lipcową ofertę wyjątkowo, z okazji zbliżającej się okrągłej rocznicy. Ostatnio nie mamy co narzekać na brak dobrych gier w Plusie, choć oczywiście nie są to produkcje nowe, ale to raczej nikogo nie powinno dziwić. Obecnie w ramach czerwcowego plusa możemy pobierać:

  • Call of Duty WWII
  • STAR WARS Battlefront II

Call of Duty WWII to strzelanka wydana na PlayStation 4 w listopadzie 2017 roku. Gra zapewnia odmienne wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze Wieloosobowej i w trybie zombie. Kampania przenosi graczy do Europy, a tryb Wieloosobowy to powrót do korzeni rozgrywki Call of Duty. Call of Duty: WWII Zombie Naziści to z kolei oryginalny, przerażający tryb współpracy, który przedstawia zupełnie nową historię dla wszystkich fanów zombie w Call of Duty.

Jeśli chodzi o drugą grę w PS+ na czerwiec 2020 – STAR WARS Battlefront II – jest to strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się