PS Plus na lipiec ze świetną grą na PS4, w którą raczej nie zagramy

Japończycy to mają dobrze…

… i mamy nadzieję, że również europejscy gracze zobaczą jakąś wielka produkcję w ofercie PS Plus na lipiec 2017.

Jak zauważył serwis Gamepur, na japońskim blogu PlayStation pojawiły się już pierwsze informacje odnośnie PS+ na lipiec. Gracze z kraju Kwitnącej Wiśni mogą głosować na jedną z trzech gier i ta, która zbierze największe poparcie, wyląduje w nadchodzącym PlayStation Plus.

Jaki jest wybór? Zacny: Killzone: ShadowFall, Child of Light lub Gravity Daze Remastered (japoński odpowiednik Gravity Rush Remastered).

Wynik głosowania powinniśmy poznać najpóźniej w przyszłym tygodniu, może wraz z ujawnieniem oferty PlayStation Plus na lipiec 2017 dla Europy.

Sądzicie, że również nas spotka jakaś duża niespodzianka? Line-up dla Japonii jest z reguły inny niż dla naszego regionu, zatem nie spodziewamy się w naszym PS Plus jednego z powyższych tytułów. Jeśli jednak zdarzy się wyjątek, który byście najchętniej ograli?

Do PS Plus na lipiec Sony dorzuci jedną grę więcej. Chodzi o…

Oferta PS Plus na lipiec 2017 zostanie przedstawiona najwcześniej pod koniec tego tygodnia, lecz jak donosi serwis Gamepur, oprócz niej otrzymamy jeszcze jeden tytuł za darmo. Według wspomnianego źródła, Sony szykuje dla subskrybentów swojej usługi That’s You na PS4, czyli prostą grę quizową przeznaczoną dla kilku osób. Potwierdza to szef europejskiego oddziału PlayStation Jim Ryan w rozmowie z Game Reactor.

Czym jest That’s You? To jedna z pierwszych produkcji od Sony, które korzystają ze specjalnej darmowej aplikacji mobilnej o nazwie PlayLink. Pozwala ona sterować grami za pomocą smartfona – po prostu na ekranie telefonu wybieramy interesującą nas opcję. W przypadku That’s You będziemy wybierać odpowiedzi na kolejne pytania (tych ma być ponad tysiąc) i tym samym mamy lepiej poznać gusta pozostałych uczestników zabawy. Wyniki zostaną wyświetlane na ekranie TV.

Ciekawe, czy PlayStation Plus na lipiec 2017 będzie równie atrakcyjne, co obecna oferta. Ta okazała się sporym zaskoczeniem. Poniżej przypominamy listę obecnych gier w PS+.

PS Plus czerwiec 2017:

 • Killing Floor 2 (PS4)
 • Life is Strange (PS4)
 • Abyss Odyssey (PS3)
 • WRC 5: World Rally Championship (PS3)
 • Neon Chrome (PS Vita – cross-buy z PS4)
 • Spy Chameleon (PS Vita)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “PS Plus na lipiec ze świetną grą na PS4, w którą raczej nie zagramy

 • 27 czerwca 2017 at 10:40
  Permalink

  dwa razy na górze ps+ na listopad to nie błąd ?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: