48 dodatków za darmo do gry z oferty PS Plus kwiecień 2023

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tak dużo darmowych dodatków nie zdarza się często. Warto je pobrać wraz z grami z oferty PS Plus kwiecień 2023, która zostanie udostępniona już jutro.

Od 4 kwietnia będziemy mogli pobierać trzy nowe gry w ramach oferty PS Plus Essential. Tutaj zobaczysz trailer i listę wszystkich tytułów. Niewątpliwie, największym hitem jest tutaj Sackboy: A Big Adventure (Wielka Przygoda). I to właśnie do tej gry możesz sobie dobrać aż 48 DLC za darmo. Gdzie ich szukać? O tym poniżej.

Pamiętaj też o aktywnym abonamencie PS+. Tylko z nim możesz pobierać i korzystać z biblioteki gier rozdawanych w progu Essential. W zaufanym sklepie CDKeys kupisz rok subskrypcji za 195 zł z groszami, czyli o 44 zł taniej niż w PS Store czy u innych sprzedawców. Kodem możesz również przedłużyć trwający abonament. Oto link:

Dodatki za darmo do gry z PS Plus

Wszystkie 48 DLC, które możesz pobrać za free, to nowe stroje. Zmieniają one naszego małego bohatera w znane postacie z kultowych gier na PlayStation.

Dodatki pobierzesz przechodząc na kartę gry w PlayStation Store. Wystarczy następnie zjechać na niej w dół do sekcji „Dodatki” i kliknąć pod kilkoma widocznymi „Pokaż więcej”. Tam czeka na was cała darmowa zawartość. Wśród nowych strojów jest m.in. kostium Kratosa z God of War, Ellie z The Last of Us czy Aloy z Horizon Zero Dawn.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie