PS Plus kwiecień 2020. Oferta wyciekła, a w niej dwa hity na PS4

Choć do oficjalnego ujawnienia oferty PS Plus kwiecień 2020 jeszcze tydzień, już teraz w sieci pojawił się przeciek zwiastujący nadchodzące gry. Co ważniejsze, źródłem informacji jest redakcja PlayStation Access.

Gry na PS4 z oferty PS Plus kwiecień 2020 to dwie porządne produkcje – wynika z przedwcześnie opublikowanego filmiku PlayStation Access – z których zapewne wielu z Was się ucieszy. Oficjalnie tytuły mamy poznać dopiero na prima aprilis (1 kwietnia), lecz jest niemal pewne, że poniższe się potwierdzi. Mimo wszystko, to nie jest oficjalna oferta i proszę o tym pamiętać! Szykując się na potwierdzenie przecieku, warto zaopatrzyć się w abonament PlayStation Plus w promocji.

PS Plus na 12 miesięcy – najtaniej. Gdzie kupić?

Obecnie najniższą cenę na roczny abonament PS Plus oferuje sklep Eneba. Za rok Plusa na region Polski płacimy tam 170 zł z groszami (całkowity koszt). Nieco drożej, lecz również okazyjnie, jest w CD Keys, gdzie całkowity koszt Plusa na 12 miesięcy, region PL, to niecałe 175 zł. Klucze z kodami otrzymujemy zaraz po dokonaniu wpłaty. Linki do ofert powyżej.

PS Plus kwiecień 2020 – gry PS4 – oferta nieoficjalnie

Filmik redakcji PlayStation Access przedstawiał następujące gry w kwietniowym PS+:

  • Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • DiRT Rally 2.0

Uncharted 4 to jedna z najlepszych ekskluzywnych gier na PlayStation 4. W trybie dla jednego gracza Nathan Drake ponownie zostaje wciągnięty do niebezpiecznego półświatka, z którego chciał uciec. Nasz bohater musi zdecydować, ile jest w stanie poświęcić, by ocalić tych, których kocha. Razem z Drakiem, Samem, Eleną i Sullym przeżyjemy niesamowitą przygodę, podróżując po całym świecie. W poszukiwaniu zaginionego skarbu dotrzemy do niesamowitych miejsc takich jak wyspowe dżungle, zatłoczone miasta czy ośnieżone szczyty górskie. Gra zawiera również tryb multiplayer.

DiRT Rally 2.0 to z kolei bardzo dobre wyścigi od Codemasters i w miarę świeże, ponieważ swoją premierę miały w lutym 2019 roku. Jak zachęca deweloper: Sprawdź swoje zdolności rajdowe w tych niesłychanie realistycznych wyścigach terenowych o nowym, autentycznym modelu sterowania, systemie opon i zniekształcania powierzchni. Siądź za sterami samochodu rajdowego i pędź po rzeczywistych trasach terenowych w Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Polsce, Australii i USA. Podczas zmagań możesz polegać tylko na pilocie i własnej intuicji.

Wideo zostało ściągnięte z kanału YouTube wspomnianej redakcji, lecz w sieci krążą screeny, które zostały przechwycone zanim jeszcze filmik zablokowano:

PS+ na kwiecień to również DiTR Rally 2.0 [nieoficjalnie]
PlayStation Plus kwiecień 2020 z Uncharted 4 [nieoficjalnie]
p8u

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.