Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus kwiecień 2019. Sony szykuje wielką bombę? Oferta już jest [Aktualizacja]

Rozpoczynamy niecierpliwe odliczanie do ujawnienia oferty PS Plus kwiecień 2019. Sony ma swój stały termin ogłaszania listy gier i jeśli nie jesteście w temacie, zapraszamy do czytania. Pamiętajcie też, że PS+ to teraz tylko dwie gry na PS4.

[Aktualizacja]

Sony ujawniło PS Plus kwiecień 2019. Listę gier oraz trailer oferty publikujemy tutaj.

[Oryginalna wiadomość]

Obecna oferta PlayStation Plus rozpoczęła nowy rozdział w historii usługi, oferując jedynie gry na PS4 (gry na starsze systemy więcej nie będą dostępne w ramach subskrypcji). Otrzymaliśmy jedną dużą produkcję (Call of Duty: Modern Warfare Remastered) oraz jedną mniejszą grę (The Witness) i prawdopodobnie zestaw AAA+indyk trafi do nas również w przyszłym miesiącu. Zapewne wielu z Was doskonale wie, kiedy Sony ogłasza gry na nowy miesiąc. Jednak są i tacy, którzy nie orientują się w temacie i właśnie dla nich szykujemy co miesiąc przypominajki. Zatem odliczamy już do PS Plus kwiecień 2019!

PS Plus kwiecień 2019 – gry na PS4 – ujawnienie 27 marca

Sony ujawnia nową ofertę PS Plus zwyczajowo w ostatnią środę miesiąca około godz. 17:30 czasu polskiego. Lista gier powinna zatem zostać ogłoszona 27 marca po południu. PS Plus kwiecień 2019 zacznie natomiast obowiązywać w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który wypadnie 2 kwietnia. Do tego czasu dostępne będą do pobrania gry z oferty marcowej, które przypominamy poniżej.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy Sony pomniejszając liczbę gier dostępnych w ramach PS+ będzie od tej pory starało się zapewniać nam choć jedną wielka produkcję na miesiąc, czy Call of Duty: Modern Warfare Remastered był jednostkowym przypadkiem, by jedynie osłodzić obcięcie oferty. Sądzicie, że Sony szykuje na środę coś, co nas mile zaskoczy?

PS Plus marzec 2019 – gry na PS4 – oferta

Sony podało już oficjalnie, jakie tytuły posiadacze PlayStation 4 pobiorą w marcu w ramach PS+.

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered
  • The Witness.

Przypominamy, że oferta PlayStation Plus marzec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku miesiąca, który wypada tym razem 5 marca. Gry z oferty PS Plus luty 2019 dla PS3 i PS Vita będą dostępne przez kilka dodatkowych dni, do 8 marca 2019 roku.

PS+ marzec 2019 – trailer z grami na PS4

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%