PS5 i PS VR2 do wygrania w wydarzeniu PS Plus, ale Polska potraktowana niesprawiedliwie

PS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutachPS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutach
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród atrakcji dotyczących świętowania pierwszych urodzin “nowego” PS Plus znalazł się również konkurs. Można wygrać PS5 i PS VR2, lecz dlaczego na liście zabrakło Polski?

Dokładnie rok temu usługa PS Plus została rozbita na trzy progi: Essential, Extra oraz Premium. Sony świętuje nową odsłonę Plusa licznymi mniejszymi lub większymi prezentami. O wszystkich wspominałem tutaj. Jest również konkurs, w którym Sony oferuje jako nagrody konsolę PS5 oraz zestaw PS VR2. Na liście krajów, które mogą wziąć udział w zabawie, są np. Czechy, Niemcy czy Słowacja. Ale… nie widzę Polski.

Oszczędzaj na PS Plus i wszystkich grach z PS Store

Żeby kupować taniej w PlayStation Store, można zaopatrzyć się w tanie karty dodające fundusze do portfela w sklepie PlayStation:

Konkurs z PS5 i PS VR2 ruszy już wkrótce

Oczywiście możesz wziąć w nim udział, jeśli mieszkasz w jednym z krajów biorących udział w wydarzeniu. Konkurs rozpocznie się 20 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Uczestnicy zostaną sprawdzeni z wiedzy o usłudze PS Plus i będą musieli odpowiedzieć na 5 pytań. Oto kraje, które załapały się do udziału w konkursie:

  • Australia, Austria, Cypr, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Argentyna, Brazylia, Boliwia, Kanada, Chile, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Hondouras, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Stany Zjednoczone, Malezja, Singapur, Korea Południowa, Tajwan.

Jak widać, Polski na liście nie znajdziemy, a szkoda i naprawdę żal, że nie dano nam szansy wziąć udziału w tak ciekawym konkursie z nagrodami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie