PS Plus konieczne, by zagrać w No Man’s Sky?

Tytuł będzie wymagał co jakiś czas połączenia z siecią.

Sony w końcu ujawniło szczegóły odnośnie konieczności posiadania abonamentu PlayStation Plus, jeśli będziecie chcieli zagrać w najnowszą produkcję studia Hello Games, czyli symulator kosmiczny No Man’s Sky.

Wcześniej twórcy tytułu potwierdzili, że obce lądy pozwiedzamy bez konieczności połączenia z internetem, ponieważ cały świat No Man’s Sky ma być generowany proceduralnie na podstawie kodu zaszytego w grę. W niektórych przypadkach trzeba będzie jednak połączyć się z siecią, choćby dlatego, by zaktualizować bazę odkrytych przez innych graczy planet, form życia oraz roślin. Bez internetu nie będziecie mieli po prostu dostępu do niektórych funkcji symulatora.

Dobra wiadomość jest taka, że abonament PlayStation Plus nie będzie konieczny, by skorzystać z sieciowych opcji No Man’s Sky. Potwierdził to David Miller, czyli australijski redaktor Game Informer’a. Po rozmowie z działem PR PlayStation napisał on na Twitterze: Sony właśnie potwierdziło, nie będziesz potrzebował PS Plus, by grać w No Man’s Sky online.

To naprawdę świetna wiadomość dla osób, które chcą sięgnąć po No Man’s Sky. Zwłaszcza, że cena tej niezależnej gry wcale nie jest niska i wynosi 249 zł. Przypominamy, że na podbój kosmosu wyruszymy 10 sierpnia tego roku.

Pre-ordery No Man’s Sky na PS4 premiowane bonuami

Kto zdecyduje się wyłożyć z portfela niemal 250 zł jeszcze przed premierą tytułu, otrzyma za darmo trzy prezenty:

  • Ulepszony statek Alpha Vector
    – Twój statek jest twoim przyjacielem w podróży do gwiazd. Rozpocznij epicką wyprawę w statku szturmowym Alpha Vector. Ma on ulepszone lasery i hipernapęd, pozwalający przeskakiwać do sąsiednich układów gwiezdnych od samego początku gry.
  • Premia początkowa 10 tysięcy Units
    Twoja podróż będzie niebezpieczna, ale 10 tysięcy Units da ci przewagę w wyścigu do centrum wszechświata. Za Units kupisz szybsze statki, lepszą broń albo rzadkie surowce.
  • Dynamiczny motyw PS4
    Zanurz się w świecie No Man’s Sky dzięki temu unikatowemu motywowi dla systemu PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: