Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus i NSO będą zbędne, by zagrać w Rocket League

Duże zmiany szykują się w Rocket League. Tego lata gra przejdzie na model biznesowy free-2-play i żeby w nią zagrać na PS4 lub Nintendo Switch, nie będziemy musieli posiadać abonamentu online. Inaczej sprawa wygląda w przypadku konsoli Microsoftu.

Rocket League może pochwalić się długim i owocnym wsparciem po premierze. Gra zadebiutowała w 2015 roku, a wciąż jest o niej co jakiś czas głośno. Teraz wracamy na boisko, by poinformować, że przejście tytułu na f2p zadowoli posiadaczy konsol, choć nie wszystkich.

Rocket League – PS PlusNintendo Switch Online, Xbox Live Gold

PlayStation Plus na PlayStation 4 i Nintendo Switch Online nie będzie już wymagane do gry online na tych platformach – zaznacza deweloper na swojej oficjalnej stronie.

Jak widać, nie wspomniano nic o Xbox Live Gold, zatem na amerykańskich konsolach wciąż będziemy musieli posiadać abonament do sieciowej zabawy (choć grę pobierzemy za darmo). Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy Rocket League stanie się free. Wiadomo jedynie, że nastąpi to tego lata.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%