Bonusowa gra znowu nas omija. Może dostaniemy ją w ofercie PS Plus grudzień 2022?

PS Plus grudzień 2021
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Poznaliśmy już listopadową ofertę PS+ i po raz kolejny okazuje się, że w innych regionach dają coś innego. Jeden z tytułów był już bonusem w Azji, a teraz gra pojawia się w Japonii. To może kolejna będzie Europa?

W najbliższy poniedziałek będziemy mogli pobierać gry z oferty PS Plus listopad 2022. Będzie NiOh 2, LEGO Harry Potter Collection (tutaj 2 gry w pakiecie!) oraz Heavenly Bodies. Okazuje się, że w Japonii oferta na listopad będzie się różnić. Zamiast kwadratowych Potterów znajdziemy w niej dwie inne gry: Crystar i Crisis Wing. Ja chciałbym teraz kilka słów o tej drugiej pozycji…

Crisis Wing powitałbym jako mały bonus w PS Plus grudzień 2022

Posiadacze abonamentu PS Plus Essential z Azji Południowo-Wschodniej otrzymali Crisis Wing jako dodatkową grę w październiku. Teraz ten sam tytuł przyleciał do listopadowej oferty w Japonii. Jestem ciekaw, czy strzelanka zawita zatem w regionie USA i Europy. Może pojawi się u nas w ramach bonusu w PS Plus grudzień 2022?

Crisis Wing to naprawdę świetna retro strzelanka. Siadamy za sterami statku kosmicznego i prujemy do wszystkiego, co się rusza. Jak za starych dobrych czasów, kiedy na rynku królowały 16-bitowce. Ja okropnie lubię retro i z pewnością przywitałbym taką grę w swoim katalogu Plusa. A Wy?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie