PS Plus za darmo pozwala sprawdzić gruby hit od Sony, ale nie każdemu

PS Plus przez weekend za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Na liście wersji próbnych gier w PS Store pojawił się God of War Ragnarok, lecz tylko w dwóch regionach. Nie znaczy to, że mając PS Plus Premium nie mamy szans, by wypróbować grę.

[AKTUALIZACJA – 15.02.2023]

Trial jest dostępny już w polskim PS Store. Link do pobrania traiala podaję w tej wiadomości.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Jak zapewne wiesz, posiadając abonament PS Plus w wersji Premium możesz sprawdzać bez dodatkowych opłat wiele gier w ramach “wersji próbnych”. Tych jest sporo i w zasadzie co tydzień-dwa pojawiają się kolejne. Są wśród nich takie wielkie produkcje AAA, jak choćby Cyberpunk 2077 czy Horizon Forbidden West. Teraz na liście triali pojawił się kolejny hit – God of War Ragnarok. Lecz niestety, tylko w regionach USA i Kanady. Nie znaczy to, że przy odrobinie wysiłku go nie sprawdzisz.

PS Plus – gdzie znaleźć trial God of War Ragnarok?

Wersja próbna najnowszego GoW dostępna jest np. w amerykańskiej wersji PS Store. Grę można sprawdzać przez 3 godziny. Jestem ciekaw, czy w późniejszym czasie Sony nie zdecyduje, by dać go wszystkim, również w Polsce. Póki co, jeśli chcesz skorzystać z triala, musisz założyć amerykańskie konto PSN.

Żeby pobrać trial GoW Ragnarok z powyższego linku na PS4, należy założyć amerykańskie konto. Nie jest to trudne. Należy wylogować się na konsoli z obecnego profilu i po prostu założyć nowy na region USA. Ostatnio popularną metodą wśród użytkowników PlayStation 5 na zmianę regionu jest również VPN.

Są to sposoby dla niecierpliwych i na własne ryzyko (zmiany regionu nie są zgodne z regulaminem PlayStation). Ja mam tylko nadzieję, że trial God of War Ragnarok trafi poza granice USA oraz Kanady. Jeśli tak się stanie, na pewno dam Wam znać.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie