PS Plus i darmowe sprawdzanie God of War Ragnarok. Teraz też w Polsce

PS-Plus-GoW-Ragnarok-trial
Newsy

Dopiero co pisałem, że abonenci PS Plus Premium z USA i Kanady mogą pograć przez 3 godziny w God of War Ragnarok. Oferta jest w końcu dostępna również w naszym kraju.

Kto czytał wczoraj o trialu God of War Ragnarok w ramach abonamentu PS Plus Premium, ale nie chciał kombinować z kontem na region USA, może przestać się martwić. Sony udostępniło wersję próbną gry również w polskim PS Store. Zatem pobieramy!

PS Plus Premium i trial GoW Ragnarok

Grę możemy testować przez trzy godziny. Plik pobierzesz pod adresem, który podaję poniżej:

Ragnarok to kontynuacja chwalonej przez krytyków gry God of War z 2018 roku.

By chronić swoją rodzinę, Kratos po raz kolejny będzie musiał zrobić użytek ze śmiercionośnych umiejętności oraz niezawodnej broni – Lewiatana oraz Ostrzy Chaosu. Kolejna odsłona epickiej sagi przynosi również szeroką gamę zupełnie nowych zdolności zarówno dla niego, jak i Atreusa. Przygotuj się na płynną, dynamiczną walkę, której styl możesz dostosować do swoich preferencji.

Fragment opisu gry z PlayStation Store.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie