PS Plus straci w październiku trzy gry. Pierwsza przepadnie w piątek

PS Plus listopad 2021
Newsy PS4 PS5

Osoby opłacające PS Plus w wersji Extra lub Premium, muszą się liczyć z tym, że w październiku pożegnamy się z trzema grami. Nie będą one więcej dostępne w ramach usługi.

Sony wciąż nie ujawniło listy gier na październik, które zostaną dodane do katalogu PS Plus Extra oraz Premium. Trzymam rękę na pulsie i jeśli będzie oficjalny komunikat, na pewno o tym napiszę. Teraz chcę przypomnieć, jakie gry znikną ze wspomnianych progów Plusa w nadchodzących dniach.

PS Plus Extra i Premium – gry, które w październiku 2022 odejdą

Jeszcze w tym tygodniu, z katalogu gier dostępnego w Extra oraz Premium, zniknie PGA Tour 2K21. Wiem, że tytuł nie jest za bardzo popularny w Polsce, lecz na pewno są osoby, które lubią golfa i z chęcią go wypróbują. Zostały ostatnie chwile!

Kolejne odchodzące pozycje to z kolei Red Dead Redemption oraz Red Dead Redemption: Undead Nightmare. Gry od Rockstar Games to klasyka westernu i na ich ogrywanie mamy niecałe dwa tygodnie.

  • PGA Tour 2K21 – gra dostępna do 7 października
  • Red Dead Redemption – gra dostępna do 17 października
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare – gra dostępna do 17 października

Bawcie się zatem przy wspomnianych tytułach, póki jest na to czas. Nowe produkcje mogą trafić do PS Plus Extra i Premium już 18 października, ale jak wspomniałem, Sony nie ujawniło jeszcze listy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie