PS Plus z kolejną dużą grą. Można już pobrać z dwoma dodatkami

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Koniec sierpnia przyniósł do usługi PS Plus nie tylko premierowe Sea of Stars. W katalogu Extra usługi wylądował jeszcze jeden warty uwagi tytuł.

Kończą się wakacje, lecz zanim rozpocznie się wrzesień, Sony dodało do swojej usługi ostatnie gry z sierpnia. Dopiero co trafiły one do PS Plus Extra i choć wszyscy skupili się na doskonale przyjętym i ocenianym Sea of Stars, nie zapominajcie o drugim tytule.

Lawn Mowing Simulator z dodatkami w pakiecie już w PS Plus

Posiadacze abonamentu Extra mogą pobierać Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition. Możemy się tutaj wcielić w rolę kosiarza trawników, a dzięki dwóm dodatkom na pokładzie, wyjechać z kosiarą na nowe tereny. Edycja Landmark zawiera dwa dodatki, Ancient Britain oraz Dino Safari.

Pierwszy z nich, Ancient Britain, pozwoli nam pokosić trawkę wokół starożytnych obiektów w Wielkiej Brytanii. DLC wprowadza do gry cztery nowe lokacje. Mamy The Royal Stones (Królewskie Kamienie), czyli nietypowe miejsce z dwoma kamiennymi kręgami. Pokosimy też wokół Druid’s Tor (Wieży Druida), ciesząc oczy spokojną doliną ze starożytnymi megalitami. Następnie ruszymy do The Ancient Aurochs (Pradawny Tur), gdzie na koszenie czeka otoczenie zajazdu The Ancient Aurochs, jednego z najstarszych w Wielkiej Brytanii. Na koniec pojedziemy kosiarą do Aurochs Hill (Wzgórze Tura), w którym znajduje się polny rysunek z epoki brązu.

Dodatek Dino Safari to również cztery nowe lokacje do koszenia. Ukrócimy trawkę na Wybiegu Tytanozaura, pokosimy i pozbieramy śmieci w Kredowym Kanionie, zajrzymy do Doliny Roślinożerców oraz Zagrody Raptorów. Wszędzie oczywiście oko cieszyć będą ogromne pradawne gady.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie