Z PS Plus Extra i Premium znika zaskakująca pozycja od jednego ze studiów PlayStation

PS Plus Extra i Premium stracą grę od jednego ze studiów PlayStation
Newsy PS4 PS5

Czemu z PS Plus Extra i Premium znika gra jednego ze studiów PlayStation? Dobre pytanie, ale faktem jest, że na zagranie w Killzone: Shadow Fall Intercept mamy mało czasu.

Legendarna marka FPS-ów od PlayStation, która w przeszłości toczyła boje z serią Halo, dziś jest już nieco zapomniana. Killzone: Shadow Fall okazał się co najwyżej przeciętną strzelanką, która miała parę fajnych pomysłów, ale czegoś jej brakowało. Mimo wszystko twórcy w późniejszym czasie wydali samodzielny tryb kooperacyjny zatytułowany Intercept. Ten, co zaskakujące, okazał się świetny, ale i tak nie przyciągnął zbyt wielu graczy.

Wspomniana produkcja powstała w jednym ze studiów PlayStation, dlatego tym bardziej dziwi jej nagłe wyrzucenie z PS Plus Extra i Premium. Pozycję znajdziemy w zakładce „ostatnia szansa, by zagrać”, co oznacza, że niebawem zniknie z katalogu. Niestety, nie podano dokładnej daty. Jeżeli planowaliście ograć tytuł – lepiej się spieszcie. Z drugiej jednak strony nie tracimy zbyt wiele, bo tytuł od dawna nie cieszy się zbyt dużą popularnością, a znalezienie graczy na serwerach graniczyło z cudem.

Na szczęście podstawowa wersja Killzone: Shadow Fall pozostaje w PS Plusie. Warto przypomnieć, że usługa niebawem straci więcej świetnych tytułów. Na ogranie NBA 2K22 i WRC 10 mamy czas do 31 sierpnia, natomiast genialne Red Dead Redemption 2 znika 20 września 2022 roku. Jeżeli kiedykolwiek najdzie Was ochota na powrót do Intercept – nie martwcie się. Tytuł najpewniej wciąż pozostanie dostępny w ramach nabycia go osobno lub w paczce z podstawową edycją gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie