Spokojnie, “aktywni” też mają super promocję na PS Plus

Abonament-PS-Plus
Newsy

W PlayStation Store wystartowała promocja na PS Plus Extra i Premium, ale dla nowych i części powracających użytkowników. Jeśli masz abonament, spokojna głowa. Skorzystaj z innej opcji i taniej przedłuż swojego Plusika.

Pisałem dopiero co o świetnym sposobie na tani PS Plus Extra i Premium. Za rok tego pierwszego można zapłacić nie 400 zł, a jedynie 206 zł. Szczegóły w tej wiadomości. Lecz tamta promocja działa dla nowych oraz niektórych powracających użytkowników. Lecz jest inna promocja dla aktywnych!

PS Plus – promocja. Tanie przedłużenie abonamentu

Kto chciałby kupić PS Plus Essential za 187,99 zł zamiast 240 zł, może skorzystać z oferty sklepu CDKeys. Nie raz i nie dwa razy z niego korzystałem, zatem to sprawdzone miejsce.

Jeśli będziesz chciał, możesz następnie przekonwertować w PS Store Essentiala na Extra bądź Premium, oczywiście uzyskując odpowiednio mniej dni. Oto przelicznik:

  • 365 dni PlayStation Plus Essential to:
  • 219 dni PlayStation Plus Extra
  • 183 dni PlayStation Plus Premium

Obecna cena 187,99 zł na Essential to naprawdę dobra okazja, zwłaszcza że promocje w PS Store to w większości oferty dla tych, co nie maja subskrypcji.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie