Promocja na PS Plus Extra i Premium w PS Store, a ja Wam powiem, że można jeszcze taniej

Logo PS Plus i cebula
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PS Store ponownie odpalono promocję na PS Plus w wersji Extra oraz Premium. Sony obniża ceny o 40 procent, lecz jest sposób, by rabat był jeszcze większy.

To już kolejna w ostatnim czasie promocja na PS Plus, która została uruchomiona w PlayStation Store. Mogą z niej korzystać nowi oraz niektórzy powracający użytkownicy usługi. Jeśli miałeś kiedyś Plusa, sprawdź zatem w PS Store, czy “łapiesz się na rabat”. Jeśli nie miałeś, droga do promocji stoi otworem. Tak samo, jak droga do dodatkowego, jeszcze większego rabatu.

PS Plus Extra i Premium w promocji. Jak oszczędzić więcej?

W PS Store, po obniżce cen, płacimy za rok Extra 240 zł, a za kwartał 100 zł. Natomiast przy Premium, roczek kosztuje w przecenie 320 zł, a 3 miesiące 135 zł. Chcesz jednak zapłacić jeszcze mniej? Sposób prosty – wystarczy skorzystać z tanich doładowań portfela w PS Store, które oferuje Instant Gaming. Ten sklep nigdy mnie nie zawiódł, dlatego z czystym sumieniem go polecam. Zobaczcie kalkulację, ile można zyskać:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania z Instant Gaming.

Promocja na PS Plus w PS Stote obowiązuje do 13 stycznia. Do tego czasu macie zatem szanse skorzystać z okazji i dodatkowego rabatu z tanimi kartami doładowującymi portfel.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie