Darmowy multiplayer z PS Plus i sporo aktywności dla subskrybentów. Rusza “Festival of Play”

PS Plus z darmowym weekendem multiplayer dla każdego
Newsy PS4 PS5

PS Plus multiplayer otrzyma darmowy weekend w trakcie wydarzenia zatytułowanego PlayStation Plus Festival of Play. W tryby sieciowe zagramy za darmo.

Sony postanowiło umożliwić korzystanie z trybów multiplayer każdemu graczowi na PS4 i PS5. Nowe wydarzenie “otwiera” dotychczas dodatkowo płatną opcję i zagra każdy posiadacz konta PlayStation Network. Na oficjalnym blogu firmy pojawiło się ogłoszenie “Festival of Play”.

Planujemy zorganizować multiplayer online w weekend 18-19 lutego, więc w tych terminach będziecie mogli iść łeb w łeb z innymi graczami online nawet bez członkostwa PlayStation Plus.

– dumnie ogłasza Sony

PS Plus i Festival of Play

I choć w trakcie eventu to właśnie możliwość korzystania z dobrodziejstw trybów online wydaje się największą atrakcją, przewidziano również szereg innych aktywności. Te jednak pomyślane zostały o subskrybentach usługi. Ci, gwoli przypomnienia, mogą zacierać ręce z myślą o nowych grach w Plusie. Szerzej o ofercie przeczytacie tutaj, ale warto podkreślić, że tym razem jest naprawdę świetnie.

W trakcie “Festival of Play” posiadacze abonamentu mogą liczyć m.in. na dodatkowe nagrody w programie PlayStation Stars. Jeżeli zagracie w jakąkolwiek grę w trakcie wydarzenia, możecie za darmo odebrać przedmiot “Festival of Play Party Favor”. Do tego pojawił się nowy przedmiot związany z Horizon Forbidden West dostępny za ukończenie szeregu wyzwań. PlayStation zachęca również do wydawania pieniędzy w PS Store za sprawą podwójnych zniżek. Do tego w grach takich jak FIFA 23, NBA 2K23 czy Guilty Gear odbędą się nowe zawody. Wszyscy, którzy wezmą udział, otrzymają szansę na wygranie subskrypcji PlayStation Plus.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie