Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 komentarzy

PS Plus czerwiec 2020 – Sony postąpiło bardzo nietypowo w tym miesiącu

[Aktualizacja]

Sony ujawniło właśnie pełną ofertę PS Plus czerwiec 2020. Gry wraz z reklamą zobaczycie tutaj.

[Oryginalna wiadomość]

Zazwyczaj oferta PS Plus czerwiec 2020 jest ujawniana w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca, lecz tym razem Sony postanowiło całkowicie złamać swój schemat.

Pełna oferta PS Plus czerwiec 2020 nadal nie jest znana, choć powinna zostać ujawniona kilka minut temu. Jednak Sony postanowiło przed czasem przedstawić pierwszą z gier – Call of Duty WWII – i od razu umożliwić jej pobieranie (tytuł już dostępny dla plusowiczów za darmo w PS Store), a drugi tytuł Japończycy wciąż trzymają w tajemnicy. Zanim poznamy konkret, warto przypomnieć o gorącej promocji na abonament na 12 miesięcy:

PS Plus czerwiec 2020 – kiedy druga gra?

Możliwe, że drugi tytuł z oferty PS Plus zostanie ujawniony podczas dzisiejszego State of Play, które będziemy mogli oglądać na żywo w tym miejscu. Odcinek będzie poświęcony w całości The Last of Us 2.

Przypominamy, że w ostatnich dniach pojawiały się spekulacje, że drugą grą w czerwcowym Plusie może być Spider-Man, była też rzekoma reklama od Sony, że będzie to Star Wars: Battlefront 2. Czekamy z niecierpliwością na szczegóły, trzymając rękę na pulsie.

PS Plus czerwiec 2020 – oferta:

  • Call of Duty WWII
  • ?

Druga, jeszcze nieujawniona gra, powinna zostać udostępniona do pobrania 2 czerwca, jeśli Sony ponownie nie zrobi wszystkim psikusa. Jeśli chcecie przejrzeć listę wszystkich gier w historii usługi PlayStation Plus, zapraszamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się