Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 komentarze

PS Plus czerwiec 2020 – gry na PS4. Druga gra ujawniona, oto pełna oferta!

Sony ujawniło ofertę PS Plus czerwiec 2020 oficjalnie, potwierdzając poprzednie pogłoski. A jednak będzie Star Wars: Battlefront 2.

PS Plus czerwiec 2020 – pełna oferta gier na PS4 została właśnie oficjalnie przedstawiona. Przypominamy, że pierwszy tytuł poznaliśmy wcześniej niż zazwyczaj i co ciekawe, możemy go już pobierać, nie czekając na pierwszy wtorek miesiąca. A jest nim Call of Duty WWII. Tajemnicą pozostawała natomiast, oczywiście do teraz, druga gra w PlayStation Plus na czerwiec. Pojawiały się spekulacje, że może to być Spider-Man, była też rzekoma reklama od Sony, że będzie to Star Wars: Battlefront 2. A jak jest w rzeczywistości? Zerknijcie poniżej, a zanim przejdziecie do głównego dania, przypominamy o gorącej promocji na abonament na 12 miesięcy:

PS Plus czerwiec 2020 – pełna oferta – gry PS4 oficjalnie

  • Call of Duty WWII
  • STAR WARS Battlefront II

Jak wspominaliśmy, pierwszą z gier – Call of Duty WWII – możemy już pobierać z PS Store. Druga zostanie natomiast udostępniona do pobrania w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 2 czerwca.

Call of Duty WWII to strzelanka wydana na PlayStation 4 w listopadzie 2017 roku. Gra zapewnia odmienne wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze Wieloosobowej i w trybie zombie. Kampania przenosi graczy do Europy, a tryb Wieloosobowy to powrót do korzeni rozgrywki Call of Duty. Call of Duty: WWII Zombie Naziści to z kolei oryginalny, przerażający tryb współpracy, który przedstawia zupełnie nową historię dla wszystkich fanów zombie w Call of Duty.

Jeśli chodzi o drugą grę w PS+ na czerwiec 2020 – STAR WARS Battlefront II – jest to strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

PS Plus czerwiec 2020 – gry – reklama oferty

PlayStation Plus na czerwiec oficjalnie!

Przypominamy, że do 2 czerwca możemy pobierać gry z oferty majowej, a w niej:

  • Cities: Skylines
  • Farming Simulator 19

Jeśli chcecie przejrzeć listę wszystkich gier w historii usługi PlayStation Plus, zapraszamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się