Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

PS Plus czerwiec 2020, nowości na PS4 i wyprzedaż. Filmik od Sony

Co nowego w tym tygodniu na PS4? Sony przypomina o wszystkich atrakcjach na trzyminutowym wideo.

Kto chce wiedzieć, na jakie nowe gry warto zwrócić uwagę, niech odpala poniższy filmik od Sony. Ekipa PlayStation Access zwraca naszą uwagę na Tour de France 2020 – wyścigi kolarskie, które właśnie dzisiaj mają swoją premierę. Nowością w serii, która pojawia się w tym wydaniu, jest widok pierwszoosobowy.

Dalej widzimy Remnant from the Ashes – Swamps of Corsus ( gra + nowy dodatek wprowadzający tryb survivalowy) oraz Skelattack od Konami.

Sony przypomina również o ofercie PS Plus czerwiec 2020, a właściwie o drugiej grze z oferty, którą jest Star Wars: Battlefront II. Pierwsza to Call of Duty: WWII. Pobierzecie je bez dodatkowych opłat, jeśli posiadacie aktywny abonament PS Plus. Tutaj kupicie roczną subskrypcję najtaniej:

Na koniec przypomniano nam o trwającej wyprzedaży gier na PlayStation 4. Pełną listę przecenionych tytułów prezentowaliśmy w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się