Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Przypominamy o darmowym weekendzie w Rainbow Six Siege

Warto skorzystać z okazji.

Sony przypomina o darmowym weekendzie w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dla wszystkich graczy posiadających konsolę PlayStation 4 oraz aktywne konto PlayStation Network. Promocja rozpoczęła się dzisiaj, 14 lutego o godzinie 13:00 i potrwa do niedzieli, 17 lutego do godziny 13:00.

Rainbow Six Siege to zupełnie nowe podejście do drużynowych strzelanin FPP. Gracze mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza wyjątkowych operatorów i wykorzystywać ich możliwości, prowadząc swoją drużynę przez emocjonujące, pełne destrukcji starcia z innymi w trybie multiplayer.

Wszyscy rozpoczynający swoją przygodę z grą firmy Ubisoft, uzyskają natychmiastowy dostęp do 20 wysoce wyspecjalizowanych, międzynarodowych operatorów. Każdy z graczy może wziąć udział w intensywnej walce na krótki dystans, cieszyć się taktycznymi rozgrywkami drużynowymi i podziwiać mrożące krew w żyłach akcje. Na wszystkich fanów mocnych wrażeń czeka stały rozwój Rainbow Six Siege, który przy każdej aktualizacji, zyskuje nowych operatorów, gadżety oraz mapy.

Źródło: Sony

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się