Przypominamy o darmowym weekendzie w Rainbow Six Siege

Przypominamy o darmowym weekendzie w Rainbow Six Siege
Gry za darmo Newsy PS4

Warto skorzystać z okazji.

Sony przypomina o darmowym weekendzie w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dla wszystkich graczy posiadających konsolę PlayStation 4 oraz aktywne konto PlayStation Network. Promocja rozpoczęła się dzisiaj, 14 lutego o godzinie 13:00 i potrwa do niedzieli, 17 lutego do godziny 13:00.

Rainbow Six Siege to zupełnie nowe podejście do drużynowych strzelanin FPP. Gracze mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza wyjątkowych operatorów i wykorzystywać ich możliwości, prowadząc swoją drużynę przez emocjonujące, pełne destrukcji starcia z innymi w trybie multiplayer.

Wszyscy rozpoczynający swoją przygodę z grą firmy Ubisoft, uzyskają natychmiastowy dostęp do 20 wysoce wyspecjalizowanych, międzynarodowych operatorów. Każdy z graczy może wziąć udział w intensywnej walce na krótki dystans, cieszyć się taktycznymi rozgrywkami drużynowymi i podziwiać mrożące krew w żyłach akcje. Na wszystkich fanów mocnych wrażeń czeka stały rozwój Rainbow Six Siege, który przy każdej aktualizacji, zyskuje nowych operatorów, gadżety oraz mapy.

Źródło: Sony

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie