Przebieramy Geralta! Zobacz 27 pancerzy z Wiedźmina 3

Przebieramy Geralta! Zobacz 27 pancerzy z Wiedźmina 3
Hot! Newsy
Wiedźmin-3-(4)Studio CD Projekt RED zaprezentowało koncepcyjną grafikę z zestawem pancerzy, które będą chroniły naszego bohatera podczas starć z ghulami oraz innymi paskudztwami w Dzikim Gonie.
Zaledwie kilka dni temu publikowaliśmy trzy nowe screeny z nadchodzącego Wiedźmina. Teraz mamy dla Was kolejną niespodziankę - wiedźmińskie wdzianka! Nie wiadomo oczywiście, czy wszystkie z zaprezentowanych zestawów znajdą się w finalnej wersji gry. Z drugiej strony możliwe, że będzie ich jeszcze więcej. Na rozwiązanie zagadki przyjdzie nam poczekać do premiery trzeciego Wiedźmina, a jak już pisaliśmy, szybko jej nie poznamy. Poniżej możecie zobaczyć wspomniane zestawy. Dajcie znać, które najbardziej przypadło Wam do gustu, a w jaki swojego Wiedźmina na pewno nie przebierzecie :) Wiedźmin-pancerze-3 Wiedźmin-pancerze-2 Wiedźmin-pancerze-1  
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie