Najlepsze promocje na Steam. Obniżki na hity od CD Projekt RED, FIFA i nie tylko

Promocje na Steam. Wybieramy najciekawsze okazje na gry PC
Newsy PC

Zapraszamy na najnowsze promocje na Steam. Przeglądamy najciekawsze oferty i wybieramy pozycje, którymi warto się zainteresować. Szczególnie w niższej cenie.

Ponownie wracamy do Was z najnowszym przeglądem najciekawszych promocji na Steam. Valve nas rozpieszcza, bo po ostatnich dwóch wyprzedażach, przyszła pora na chwilę spokoju. Tyle że ten spokój i tak obfity jest w różnego rodzaju okazje i przeceny. Tym razem można liczyć na mnóstwo tańszych hitów.

Prym wśród wymienionych poniżej sugestii wiodą tytuły od CD Projekt RED. Firma obecnie obchodzi 20-lecie i z tej okazji postanowiła się „wyprzedawać”. Dlatego Cyberpunk 2077 czy Wiedźmin 3 dostępne są w niższej cenie. Być może jednak nie RPG jest Waszym konikiem – wtedy mamy m.in. FIFA 22, Dying Light, niedawno wydane Hard West II czy genialne Disco Elysium. Do wyboru, do koloru.

Najciekawsze promocje na Steam tego tygodnia:

Trochę tego jest, prawda? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, jeżeli sami znaleźliście jakąś inną, ciekawą promocję. Jeśli jednak wciąż jesteście głodni dobrych ofert, zapraszamy do naszego działu Promocje po więcej okazji!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie