Promocje na gry na PS5 i PS4. Możecie zaoszczędzić podwójnie

Promocje na gry na PS5 i PS4. Z naszym rabatem oszczędzicie podwójnie
Newsy PS4 PS5

Promocje na gry na PS5 i PS4 to nie tylko sposób na tańsze wyłapanie interesujących pozycji, ale też możliwość do podwójnych oszczędności. O co dokładnie chodzi?

W PS Store wciąż trwają śródroczne wyprzedaże, dzięki którym możecie kupić interesujące Was gry taniej. Niestety, przeceny nie dotyczą większości niedawnych premier (które i tak możecie kupić taniej – tu szczegóły), ale i tak znalazło się miejsce dla paru hitów AAA. Oczywiście nie tylko one zasługują na uwagę, bo warto też zwrócić uwagę na „indyki”, w tym parę hitów, które nie przeszły wcale bez echa.

Rabaty w PS Store to jedna sprawa, ale jest też druga – podwójne rabaty. Możecie zaopatrzyć się w kody doładowujące nasze wirtualne portfele w PS Store, dzięki czemu będziecie mogli oszczędzić jeszcze więcej. Jak to możliwe? To bardzo proste. Poniżej znajdziecie doładowania portfela w Instant-Gaming, które są tańsze. Za doładowanie w wysokości choćby 200 zł możecie zapłacić niemal 30 złotych mniej. Oznacza to, że wykorzystując to doładowanie do kupna gier w cyfrowym sklepie PlayStation, jesteście na dodatkowy plus.

Kup tańsze gry za pomocą doładowań do PS Store:

Teraz możecie szaleć (w ramach, rzecz jasna, zasobności doładowania). Poniżej prezentuję najciekawsze oferty na gry w niższych cenach. W nawiasie znajdziecie informacje o tym, ile jesteście w stanie dodatkowo oszczędzić. Jeżeli zdecydujecie się na Sifu Deluxe Edition (na promocji na 137,40 zł), możecie kupić doładowanie o wartości 140 zł, więc za tytuł zapłacicie 121,86 zł (i parę złotych jeszcze zostanie)! Za The Callisto Protocol z doładowaniem za 200 zł nie tylko kupicie samą grę taniej (za 172,84 zł), ale jednocześnie zostanie Wam w portfelu około 20 złotych na kolejne zakupy. To się nazywa oszczędność!

Najciekawsze oferty na tanie gry PS Store:

Oczywiście polecam również samemu zajrzeć na główną stronę aktualnych promocji. Najlepszymi okazjami możecie podzielić się w komentarzach!

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie