Diablo IV, Final Fantasy XVI i inne nowe hity kupicie taniej. Oto jak to zrobić

Diablo IV, Final Fantasy XVI i inne ostatnie hity kupicie znacznie taniej
Newsy PS4 PS5

Diablo IV wydaje się jednym z największych hitów tego roku, ale w czerwcu było ich naprawdę sporo. Oto krótki poradnik, jak kupić ostatnie premiery taniej.

Niniejszy “poradnik” nie tyczy się jednak wyłącznie nowych gier i hitów na PlayStation. Równie dobrze zaoszczędzić można tak naprawdę na każdej grze dostępnej w PS Store. Jakby tego było mało, trwają śródroczne promocje na gry na PS4 i PS5. Oznacza to, że da się tak naprawdę zaoszczędzić podwójnie. W jaki sposób?

Otóż bardzo prosto – wystarczy skorzystać z któregoś z poniższych linków, aby kupić doładowanie do naszego portfela PS Store. Instant-Gaming oferuje szereg opcji do wyboru w znacznie niższej cenie. Przykładowo za doładowanie o wartości 200 złotych zapłacimy 172,99 zł. W praktyce oznacza to po prostu wymianę nieco ponad 173 złotych na wirtualne 200 zł. Brzmi jak świetny deal.

Diablo IV, FF XVI i nie tylko – gry na PS4 i PS5 taniej dzięki doładowaniom:

Jeżeli szukacie jakiś ciekawych ofert, poniżej prezentujemy zestawienie wybranych najciekawszych ofert. Dla przykładu – jeżeli zdecydujecie się na The Callisto Protocol, które obecnie jest na wyprzedaży za 129,50 zł, za kod na 140 zł do PS Store zapłacicie 121,97 zł. Oznacza to, że za samą grę nie tylko zapłacicie mniej, ale i zostanie Wam jeszcze parę złotych na kolejne zakupy!

Powyższe ceny podałem zgodnie z tymi, które na moment pisania tego artykuł widnieją w sklepie PS Store. Pamiętajcie jednak, że da się zapłacić za te tytuły znacznie mniej, o ile zdecydujecie się na doładowanie z Instant-Gaming.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie