Promocje dnia – Xbox Series X w zestawie z Forza Horizon 5, mysz Razer za 139,99 zł i tanie gry na PlayStation

Xbox Series X, PS5, myszka Razer
PC PS5 Xbox Series

Konsolowcy, PeCetowcy, łączmy się! Dziś masa świetnych okazji, które niejednemu z Was świetnie pomogą pozbyć się wolnych pieniędzy i wzbogacić tym samym Wasze kolekcje o nowe akcesoria, sprzęty i gry. Znalazły się też dobre oferty na Xbox Series X i PS5.

Wszystkie oferty zebrane w tym tekście są ważne w momencie publikacji.

Trzy świetne kompletny na Xbox Series X

Czaicie się na dobre zestawy Xbox Series X? Poniżej znajdziecie 3 komplety, do których dołączono takie hity jak Forza Horizon 5, Dying Light 2 i FIFA 22. W jednym z nich jest dołączany nawet dodatkowy kontroler. To dość spory wybór, a artykuły znajdziecie w dość korzystnych cenach.

Tania myszka RAZER DeathAdder Essential

A może potrzebujecie nowego gryzonia? Tak się składa, że możecie dorwać myszkę RAZER DeathAdder Essential w naprawdę korzystnej cenie. Urządzenie wyposażono w kabel w oplocie, który nie tylko jest wytrzymalszy od standardowych przewodów, ale także sprawia, że się aż tak nie plącze. Idealnie dla osób lubiących porządek na biurku i brak plątanin kabli.

Gry na PS4 i PS5 od 14,99 zł

A może by tak zaopatrzyć swoje konsole PlayStation w kolejne gry pudełkowe? Na Allegro znaleźliśmy świetne fizyczne wydania takich must have’ów jak Horizon Zero Dawn czy Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

To oczywiście nie koniec! Poniżej znajdziecie pozostałe oferty, które znaleźliśmy tego dnia. Konsole PS5, myszki, laptopy usługi i inne gamingowe świetności.

Chętni na więcej? Zachęcamy do działu Promocje, aby być zawsze na bieżąco z najlepszymi okazjami.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie