Promocje dnia – tańsze gry na konsole i PC, PS Plus na rok ze specjalną zniżką oraz Nintendo Switch OLED za 1749 zł

Promocje dnia 16 grudnia
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś ponownie zebraliśmy dla Was najciekawsze promocje dnia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na przeceny na gry, PS Plusa z rabatem i Nintendo Switch OLED.

Wszystkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili pisania tego artkułu!

Promocja na gry wideo

W RTV Euro AGD znajdziemy szereg ciekawych pozycji w niższych cenach. W linku poniżej dokładne zestawienie najlepszych gier. Te dostępne są zarówno na PC, Xbox, jak i PlayStation – do wyboru, do koloru!

PS Plus z wyjątkowym rabatem

Czemu “wyjątkowym”? Bo przeznaczonym dla wyjątkowych osób – Was, czyli naszych czytelników. Ze zniżką możecie zdobyć subskrypcję w wersji na rok za 177,59 zł.

Nintendo Switch OLED w sklepach

Ze Switchem OLED nie ma jeszcze takiej tragedii pod względem dostępności, ale zdarzają się różne ceny. Ciekawa oferta pochodzi z Media Expert.

Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych ofert, m.in.: Słuchawki HyperX Cloud II Wireless, laptopy gamingowe i dostępność PS5:

Zapraszamy też do naszego działu Promocje, w którym codziennie zbierane są dla Was świeże oferty!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie