Promocje dnia – wyjątkowy rabat na PS Plus na rok oraz tańsze doładowanie do PSN i tanie gry, w tym Battlefield 2042

promocje dnia 22 grudnia
PC PS4 PS5

Dziś mamy dla Was dwa, specjalne rabaty. Czemu “specjalne”? Bo przeznaczone ekskluzywnie dla naszych czytelników. Ponadto najnowszy BF2042 i więcej w zaskakująco niskich cenach.

Jest w czym wybierać, szczególnie jeżeli jesteście posiadaczami konsoli PlayStation.

Rabat na PS Plus dla naszych czytelników

Dziś wraz z Enebą przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat przeznaczony ekskluzywnie dla czytelników Planety Gracza. Dzięki niemu za rok abonamentu zapłacicie 164,31 zł.

Mamy też tańsze doładowanie do PSN!

Powyższy rabat na Plusa nie jest jedynym, jaki specjalnie dla Was przygotowaliśmy. Mamy także coś dla chętnych na ciekawe kąski ze świątecznej wyprzedaży w PS Store. Za kupon o wartości 100 złotych zapłacicie tylko 80 z groszami!

Battlefield 2042 w niskiej cenie

Z jednej strony – nowy BF jest, jaki jest. Trzeba jednak przyznać, że to wciąż kawał świetnej gry, która niemal jak żadna inna łączy zręcznościową akcję z prawdziwym poczuciem “bycia na wojnie”. To, rzecz jasna, niejedyna tania gra, którą kupicie z naszym specjalnym kodem zniżkowym.

Poniżej pełne zestawienie, m.in. klawiatura za 170 zł, promocja na Icarus oraz Xbox Series X w zestawie:

Zapraszamy także do naszego działu Promocje po więcej świetnych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie